Powiat Radomski i “Jazda z Miasta”, czyli na rowerach do Puszczy Kozienickiej

19.06.2023

Blisko 200 osób wzięło udział w kolejnej rowerowej przejażdżce pod nazwą “Jazda z miasta”. Patronat honorowy nad wyjazdem sprawował Waldemar Trelka, starosta radomski, a partnerem wydarzenia był Powiatr Radomski.

Tym razem uczestnicy na rowerach wystartowali z Radomia, spod redakcji Echa Dnia. Uczestnicy przemierzyli 28 kilometrów w stronę Leśnictwa Podgóra koło Pionek. Pogoda pokrzyżowała jednak trochę plamy i dlatego nieco wcześniej, na terenie ośrodka Lasów Państwowych w Jedlni – Letnisku, udało się rozpalić ognisko, upiec na nim kiełbaski i trochę odpocząć. Humory jednak dopisywały i uczestnicy wyjazdu już nie mogą doczekać się kolejnej “Jazdy z miasta”.

Imprezę organizują: Salon Rowerowy RODEX, Bractwo Rowerowe i Grupa „Szaleni na rowerach”. Wsparcie medialne dają Echo Dnia oraz Radia Radom.