Nowa filia Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Iłży. Teraz klienci mają komfortowe warunki

06.02.2024

Filia Wydziału Komunikacji w Iłży, działająca w ramach Starostwa Powiatowego w Radomiu, zaprasza mieszkańców do swojej nowej, komfortowej siedziby przy ulicy Garbarskiej 5.

Poprzednio filia zajmowała pomieszczenie na wyższym piętrze Urzędu Miasta i Gminy w Iłży, teraz oddział został przeniesiony bliżej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Obecnie znajduje się na parterze, co zapewnia łatwy dostęp bez barier. Usługi takie, jak odbiór prawa jazdy czy przerejestrowanie pojazdu są przez to szerzej dostępne.

– Mamy nową, komfortową poczekalnię, gdzie mieszkańcy mogą wypełniać formularze i poczekać chwilę na swoją kolej. Posiadamy również przestronne biura oraz nowe szafy na archiwa – mówi Piotr Kucharczyk, dyrektor Wydziału Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Radomiu.

Dążenie do nowoczesnej siedziby filii Wydziału Komunikacji było mocno wspierane przez starostę Waldemara Trelkę oraz wicestarostę Krzysztofa Kozerę. Obaj mieli okazję odwiedzić nową siedzibę we wtorek, 6 lutego, aby spotkać się z jej pracownikami.