Aktualności

Zapachniało świętami. Kolorowy, piękny, bożonarodzeniowy kiermasz w Starostwie Powiatowym w Radomiu

05.12.2023

Wspaniałe stroiki, bombki, choinki, kolorowe ozdoby i wiele innych artykułów można było zobaczyć i kupić podczas wtorkowego kiermaszu, jaki odbył się w Starostwie Powiatowym w Radomiu.

To już tradycja i już po raz kolejny gościliśmy uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z całego Powiatu Radomskiego, uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Jedlance, mieszkańców Domów Opieki Społecznej w: Jedlance, Wierzbicy i Krzyżanowicach, i Powiatowego Centrum Opiekuńczo Mieszkalnego w Krzyżanowicach.. Trzeba przyznać, że wykonane przez nich stroiki, ozdoby choinkowe, świąteczne prezenty, bardzo się podobały i szybko znalazły nabywców.

– Muszę przyznać, że w tym roku kiermasz był bardzo obfity i bogaty. Duża frekwencja, mnóstwo fantastycznych artykułów znalazło nabywców. Pomysłowość twórców tych wszystkich dzieł, nie zna granic – zachwalał Waldemar Trelka, starosta radomski.
Mamy dobrą informację dla tych, którzy nie dotarli do sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Radomiu. Piękne rękodzieło będzie można także kupić już w najbliższą niedzielę, podczas Powiatowego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie się w Sławnie (gmina Wolanów). Start imprezy planowany jest na godzinę 13.

Powrót