Aktualności

Mieszkańcy PCOM z Krzyżanowic odwiedzili salkę bokserską Radomiaka i potrenowali z Michałem Żeromińskim

02.02.2024

W ramach cyklicznej akcji “Spełniamy ludzkie marzenia”, podopieczni Powiatowego Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Krzyżanowicach odwiedzili bokserką sekcję BKS Radomiak Radom.

To już kolejna tego typu akcja, dzięki której podopieczni PCOM mają okazję spotkać kogoś znanego, wyjątkowego, a dla niektórych jest to spełnienie marzeń. Do tej pory mieli okazje spotkać się z Pierwszą Damą, Agatą Kornhauser Dudą, wokalistą zespołu Playboys, Kubą Urbańskim, zawodnikiem MMA, Danielem Rutkowskim, czy też koszykarzami Hydrotrucku Radom. Teraz mieli okazję spotkać się i potrenować z Michałem Żeromińskim, pięściarzem zawodowym z Radomia, wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych.

– Trener Michał poświęcił Uczestnikom wiele czasu odpowiadając na wiele pytań związanych z tą dyscypliną sportu, jednocześnie dając świadectwo, że sport może być sposobem na przezwyciężanie własnych słabości – relacjonuje Sylwester Gałek, kierownik PCOM w Krzyżanowicach.
Na salce treningowej był również obecny Tomasz Wyszyński, który jest zawodnikiem „Boksu na siedząco”. Swoją postawą zaraził pozytywną energią podopiecznych PCOM.

Michał Żeromiński, zapewnił, że z wielką przyjemnością odwiedzi Krzyżanowice wraz z zawodnikami.

Powrót